Технічний переклад

Технічний перекладач — не розкіш, а потреба для будь-якої компанії, яка виробляє та постачає своє обладнання за кордон або купує та використовує іноземне обладнання. Галузі металургії та видобутку корисних копалин теж вимагають від перекладача профільних знань процесів і застосовуваних машин, шахтного обладнання тощо. Міжнародні інжинірингові компанії та конструкторські бюро, зайняті у будівництві й оснащенні житлових та інфраструктурних об’єктів, також постійно потребують перекладу технічних документів. На окрему увагу заслуговують патенти, у текстах яких міститься безліч юридичних і технічних термінів. Ось де на допомогу приходить бюро технічних перекладів «Таск Форс» у Києві.

Додаткові послуги
Давайте обговоримо ваш проєкт 

Ми допоможемо отримати найкращу якість за найкращою ціною.

Найбільше ми в «Таск Форс»

Працюємо в таких сферах

Чому нас обирають

у ТОП-100 списку
0 клієнтів з Форбс

у ТОП-100 списку

на ринку
0 років

на ринку

кожен протестований та законтрактований
0+ найкращих виконавців

кожен протестований та законтрактований

у Києві та Нью Йорку
0 міжнародних офіси

у Києві та Нью Йорку

українських та міжнародних
0+ юридичних фірм

українських та міжнародних

донорських проектів
0+ міжнародних

донорських проектів

У команді «Таск Форс» працюють перекладачі технічних текстів, їхню роботу також перевіряють профільні редактори та коректори. Компанія «Таск Форс» представлена на ринку з 2011 року і за цей час напрацювала експертизу у сферах будівництва та інжинірингу, металургії та видобутку корисних копалин, енергетики та нафтогазової промисловості.

Зазначимо, що оскільки технічний переклад — досить широке поняття, що зібрало під своєю «парасолькою» різні сфери, якісний переклад та однакове розуміння термінів — робота не лише перекладачів, технічних та інших, а й інших членів команди «Таск Форс». Так, саме термінологи, люди, що аналізують термінологію в документі, складають глосарій, який далі затверджується з клієнтом, і є запорукою успішного технічного перекладу. Адже навіть у цій, здавалося б, нетворчій формі перекладу є місце синонімам і різним перевагам у клієнтів.

Часто до технічного перекладу додається графік або креслення, надані у спеціальних програмах типу AutoCAD або, що ще гірше, у сканованому вигляді. Іноді переклад — це пара слів на кресленні. Проте роль креслень у технічному перекладі важко перебільшити. Найчастіше вони є найголовнішими! Для роботи з кресленнями, AutoCAD та іншими програмами, а також зі сканованими копіями поганої якості «Таск Форс» має штат верстальників, які працюють у режимі 24/7. Вони готують документи до перекладу, а також заверстують готові переклади назад у макет. Це досить трудомістка, повністю ручна процедура, що потребує часу та уважності.

На окрему згадку, без сумніву, заслуговують патенти. Технічні перекладачі «Таск Форс» у Києві пройшли спеціалізовані тренінги та знають усе про переклад патентів. Юридичну частину таких текстів ми перекладаємо згідно з міжнародними вказівками, а специфічне наповнення — відповідно до вимог тієї сфери, в якій реєструється патент на винахід. Винаходи у сфері механіки, як і раніше, утримують у світі провідні позиції, тому технічному перекладу бути.

«Вартість перекладу технічних текстів» і «технічний переклад вартість» — популярні пошукові запити. Вартість багато в чому залежить від терміновості перекладу технічного документа, а також від його специфіки та обраного сценарію перекладу. Сценаріїв перекладу існує багато. Згідно з міжнародним перекладацьким стандартом ISO 17100, за яким сертифікована перекладацька компанія «Таск Форс», над перекладом обов’язково працюють перекладач, редактор і коректор. В Україні для здешевлення та прискорення роботи за погодженням із клієнтом компанія може скорочувати кількість етапів контролю якості.

За понад 10 років професійної діяльності у сфері технічного перекладу ми працювали з:

  • інструкціями;
  • специфікаціями;
  • тендерною документацією;
  • договорами постачання та монтажу (обладнання);
  • нормативними документами й технічними стандартами в різних сферах;
  • презентаціями з суттєвою технічною складовою;
  • кресленнями AutoCAD;
  • каталогами;
  • додатками.

Команда «Таск Форс» буде рада допомогти вашій компанії з технічним перекладом (а також із перекладом технічної документації) різної складності та терміновості. Звертайтеся — менеджер проконсультує щодо найбільш відповідного сценарію перекладу та запропонує зручні варіанти співпраці для юридичних осіб стосовно технічного перекладу в Києві.

Перекладацька компанія – переклад будь-якої складності. Усний та письмовий переклад. Нотаріальний переклад документів. Апостиль та легалізація.

Ми в соц. мережах

Instagram YouTube

Контакти

03057, Київ, ул. В. Гетьмана, 6а
To Top