Про компанію

Перекладацька компанія «Таск Форс», яка працює на ринку вже понад 10 років, – це більше, ніж просто постачальник лінгвістичних послуг. Ми пишаємося тим, що наша компанія створена та працює в Україні. Незважаючи на війну в країні, наша команда перебуває у найбезпечніших регіонах України та продовжує працювати. Найкраще, що ми можемо запропонувати для підтримки нашої країни та нашої команди, сплати податків і зарплат для нормального життя людей – це чудово виконувати свою роботу. А саме – надавати послуги письмового перекладу в 100+ мовних парах, усний переклад і супутні послуги, включаючи комп’ютерну верстку (DTP), оптичне розпізнавання тексту (OCR), створення субтитрів і озвучування, та, звичайно ж, послуги нотаріального засвідчення перекладів, легалізації та інше. Крім перекладів для бізнесу, багато перекладаємо й для приватних осіб. Наразі, поки йде війна, ми з гордістю виконуємо численні переклади документів українських дітей, які евакуюються на лікування до Західної Європи та США, а також перекладаємо особисті документи для людей, що тимчасово виїжджають з України до інших країн, та надаємо посильну допомогу біженцям.

Давайте обговоримо ваш проєкт

Ми допоможемо отримати найкращу якість за найкращою ціною.

Найбільше ми в «Таск Форс»

Працюємо в таких сферах

Чому нас обирають

у ТОП-100 списку
0 клієнтів з Форбс

у ТОП-100 списку

на ринку
0 років

на ринку

кожен протестований та законтрактований
0+ найкращих виконавців

кожен протестований та законтрактований

у Києві та Нью Йорку
0 міжнародних офіси

у Києві та Нью Йорку

українських та міжнародних
0+ юридичних фірм

українських та міжнародних

донорських проектів
0+ міжнародних

донорських проектів

Компанія «Таск Форс» була заснована в 2011 році професійними перекладачами, які прагнуть у найкоротші терміни надавати якісні перекладацькі послуги для бізнесу. З роками компанія стала надавати повний спектр послуг і перетворилася на чітко структуровану організацію, де працюють понад 30 штатних співробітників та 800 лінгвістів у всьому світі. У 2016 році ми реалізували проєкт з Європейським банком реконструкції та розвитку й отримали консультації щодо системного підходу до ведення бізнесу та корпоративного управління. З того часу ми розпочали свій шлях як системний бізнес і впровадили принципи стратегічного планування. У 2020 році ми були визнані перекладацькою компанією № 3 в Україні за обсягом виручки в галузевому рейтингу. У 2022 році ми увійшли до міжнародного індексу постачальників лінгвістичних послуг Slator як бутік разом з іншими 300 найбільшими та найуспішнішими перекладацькими компаніями світу.

З якими сферами ми працюємо

Ось уже понад 10 років ми обслуговуємо юристів, фармацевтичні компанії, заклади охорони здоров’я та проєкти міжнародної допомоги. Ми також багато працюємо у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки, гірничодобувної промисловості, важкого машинобудування та автомобілебудування, надаючи послуги сільськогосподарським компаніям, виробникам товарів широкого вжитку (FMCG), тютюнових виробів та навіть гральним компаніям. Різноманітність клієнтів та їхніх сфер діяльності привели нас до чіткого розуміння нашої спеціалізації в тематиках письмового та усного перекладу, а саме:

  • юридична, фінансова та податкова тематика;
  • фармацевтика, медицина та охорона здоров’я;
  • ІТ та кібербезпека;
  • важке машинобудування, машинобудування та гірничо-металургійний комплекс;
  • автомобільна тематика;
  • агропромисловий комплекс і товари широкого вжитку;
  • тютюнова промисловість.
Наші мови

Переклад для нас — в основі всього. Наші рідні мови — українська та російська, при цьому всі наші українські та російські лінгвісти є носіями обох цих мов. Щодо інших 100+ мовних пар, ми тісно співпрацюємо з носіями мови у всьому світу. Наша служба підтримки говорить англійською, російською та українською мовами. Звертайтеся до нас за адресою: order@taskforce.ua.

Наші послуги

Наші ключові послуги — письмовий та усний переклад (послідовний, синхронний і шушутаж). Спеціальний відділ компанії «Таск Форс» займається послугами нотаріального засвідчення перекладів та легалізацією документів як для бізнесу, так і для фізичних осіб. Додаткові послуги команди «Таск Форс» дозволяють нам бути ще ефективнішими. Ми надаємо послуги оптичного розпізнавання тексту (OCR) для неформатованих документів, комп’ютерної верстки (DTP) каталогів, креслень (включно з AutoCAD) і маркетингових матеріалів. Також ми багато працюємо з відео- й аудіофайлами, створюємо титри та субтитри, надаємо послуги озвучування (у тому числі штучним голосом).

Звертайтеся до нас і ми будемо раді допомогти вам підібрати найкраще рішення для ваших перекладацьких завдань. З нами легко зв’язатися за адресою order@taskforce.ua або за телефоном +380 98 400 8106.

Перекладацька компанія – переклад будь-якої складності. Усний та письмовий переклад. Нотаріальний переклад документів. Апостиль та легалізація.

Ми в соц. мережах

Instagram YouTube

Контакти

03057, Київ, ул. В. Гетьмана, 6а
To Top