Партнери

Транспортна компанія «Драйв Форс» входить до складу Групи компаній Форс поряд із перекладацькою компанією «Таск Форс». «Драйв Форс» – це трансфери бізнес- та преміум-класу на седанах, мікроавтобусах, автобусах Україною та Європою. Незамінні під час проведення міжнародних заходів, як і синхронний переклад.
«Драйв Форс» – це #Джентльменызакермом.

Партнери

Видавництво «Юридична практика» – партнер «Таск Форс» протягом багатьох років.

Серед їхніх відомих видань: журнал The Ukranian Journal of Business Law, дослідження українського юридичного ринку для закордонних клієнтів Ukrainian Law Firms.

Партнери
Партнери


Let’s do it, Ukraine – громадська екологічна організація, у межах партнерства з якою ми в «Таск Форс» підтримуємо міжнародні екологічні ініціативи, надаючи переклади. Усвідомлений підхід до збереження довкілля – важлива частина корпоративної стратегії «Таск Форс».

Партнери

КОРПОРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Перекладацька компанія «Таск Форс» є pro bono партнером з перекладів:

  • доброчинного фонду «Таблеточки»,
  • доброчинного фонду «Крона»;
  • асоціації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки».

Усі три організації займаються лікуванням дітей. «Таск Форс» надає безкоштовно письмові переклади різноманітних документів, а також надскладних аналізів різними мовами світу для допомоги в лікуванні дітей.

Партнери
Партнери
Партнери

Перекладацька компанія – переклад будь-якої складності. Усний та письмовий переклад. Нотаріальний переклад документів. Апостиль та легалізація.

Ми в соц. мережах

Instagram YouTube

Контакти

03057, Київ, ул. В. Гетьмана, 6а
To Top