Партнери - Task Forсe

Партнери

Транспортна компанія «Драйв Форс» входить до складу Групи компаній Форс поряд із перекладацькою компанією «Таск Форс». Ми об’єднані єдиними цінностями та підходами до ведення бізнесу, фокусуємося на високих стандартах та вимогах. «Драйв Форс» – це трансфери бізнес- та преміумкласу на седанах, мікроавтобусах, автобусах Україною та Європою. «Драйв Форс» – це #Джентльменыза кермом.

Видавництво «Юридична практика» – партнер «Таск Форс» протягом багатьох років. Серед відомих видань: журнал The Ukranian Journal of Business Law для англомовних представників закордонного та українського ринку, а також Ukrainian Law Firms – щорічний випуск про тенденції розвитку правового поля та ринку юридичних послуг.

Let’s do it, Ukraine – громадська екологічна організація, у межах партнерства з якою ми в «Таск Форс» підтримуємо екологічні ініціативи та загалом як компанія сповідуємо усвідомлене споживання.

КОРПОРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Перекладацька компанія «Таск Форс» є pro bono партнером з перекладів:

  • доброчинного фонду «Таблеточки»,
  • доброчинного фонду «Крона»;
  • асоціації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки».

надаючи безкоштовно письмові переклади різноманітних документів, а також надскладних аналізів різними мовами світу для допомоги в лікуванні дітей.

Партнери
Партнери

Перекладацька компанія – переклад будь-якої складності. Усний та письмовий переклад. Нотаріальний переклад документів. Апостиль та легалізація.

Ми в соц. мережах

Instagram YouTube

Контакти

03057, Київ, ул. В. Гетьмана, 6а

Підписатися

    * Ми зобов’язуємось не передавати вашу електронну пошту третім особам.
    To Top