Залиш Email та отримай
свій промокод з індивидуальним розміром знижки!
«Таск Форс» в цифрах:
> 100
перекладених переговорів та екскурсій
> 1000
годин синхронного перекладу за останній рік
> 20
заходів, де ми надавали синхронний переклад і обладнання
50
мов
8
років компанія працює на ринку

Пропонуємо вам і вашим гостям комфортно та цікаво провести час у столиці України, побачити пам’ятки історії та культури в інших містах нашої країни. Ми організуємо для вас екскурсію найцікавішими місцями з фаховим гідом-перекладачем. Якщо для поїздки вам потрібен транспорт, то за допомогою нашого партнера — транспортної компанії «Драйв Форс» — ми надамо сучасні автомобілі, мікроавтобуси, автобуси, що відповідають вимогам безпеки й комфорту. Замовити екскурсії з гідом — це завжди цікаво та пізнавально. Ми допоможемо внести до будь-якої ділової поїздки нотки яскравих вражень.

Щоб іноземцю або цілій делегації було комфортно з перших хвилин перебування, наш перекладач допоможе їм адаптуватися. Презентабельний та фаховий працівник агенції перекладів «Таск Форс» супроводжуватиме іноземців на всіх зустрічах і ділових вечерях. Хочете підкреслити своє особливе ставлення до запрошеної персони? Ми зможемо забезпечити вам не лише перекладача, а й комфортабельній транспорт бізнес- і преміум-класу для зустрічі в аеропорту (Київ та інші міста ) і поїздок містом та за містом завдяки «Драйв Форс». Ми забезпечимо не лише індивідуальний транспорт, а й груповий трансфер на автобусі або мікроавтобусі, тож кількість осіб та обсяг багажу для нас не мають значення!

Якщо ви організовуєте масштабний захід і запрошуєте на нього важливих персон та спікерів з інших країн, ми надамо перекладачів, а також запропонуємо обладнання для синхронного перекладу в оренду та його технічну підтримку на місці. Для нас супровід заходів англійською та іншими мовами абсолютно не викликає труднощів. За допомогою партнера — транспортної компанії «Драйв Форс» ми також зустрінемо організаторів, спікерів і гостей в аеропорту, виконаємо розвезення груп людей після закінчення події, у разі потреби — не лише в столиці, а й по всій Україні. Також за потреби ми організуємо охорону для всього заходу або для окремих іноземних гостей, якщо того потребує рівень запрошених VIP-персон. 

Дізнатися вартість
Заповніть форму і дізнайтеся вартість

Заповнити форму
ЧОМУ ВИГІДНО СПІВПРАЦЮВАТИ З НАМИ?
Варіанти оплати

Платежі по безналу або картою на сайті. Відстрочення платежу для бізнесу.

Великий досвід роботи

Наша команда більше 5 років займається не тільки перекладами, а й розшифровками матеріалів. І не тільки на російську та українську мови, а й на всі іноземні, які вам необхідні.

Вузька спеціалізація

Перекладачі мають чіткі спеціалізації.

Заощаджуємо ваш час

Ваша участь в процедурах легалізації та апостилізації мінімальна (нам потрібна буде довіреність на представлення інтересів від Вас у разі легалізації).

Конфіденційність дотримана

Ми суворо дотримуємося конфіденційності клієнтських заходів і документів. У разі потреби підписуємо окремий NDA.

Презентабельні перекладачі

Наші співробітники, які професійно виконують усні та синхронні переклади, завжди мають презентабельний вигляд.

Сучасне обладнання

Ми використовуємо американське обладнання WilliamSound, а також пропонуємо додаткову оргтехніку в оренду (проектори, екрани).

Український і міжнародний досвід

Маємо досвід роботи на українському і міжнародному ринках.

Широкий спектр послуг

Від письмового та усного перекладу до написання статей і створення відео.

Замовити


Поля із зірочкою*обов'язкові для заповнення.