Транспортна компанія «Драйв Форс»

Транспортна компанія «Драйв Форс» здійснює пасажирські перевезення бізнес- і преміум-класу по Києву і Україні, трансфери з/до аеропортів, залізничні вокзали, конференц-центри, доставку термінових документів або невеликих цінних вантажів, екскурсії, а також надає в оренду авто з водієм.

У гаражі "Драйв Форс" є вся лінія пасажирського транспорту: легкові автомобілі, мікроавтобуси та автобуси (до 72 пасажирських місць). Дивіться закладку автопарк.

Під час організації заходу, тандем «Драйв Форс» - «Таск Форс» просто незамінний! «Таск Форс» організує синхронний або послідовний переклад Вашого заходу, а «Драйв Форс» буде радий допомогти з трансферами для спікерів, організаторів і гостей семінару або конференції (до або з аеропорту, а також по місту). Команда «Драйв Форс» також допомагає з доставкою і розстановкою (розкладкою) маркетингових стендів і матеріалів (тільки для Києва).

«Драйв Форс» працює по всій Україні.

Компанія «Драйв Форс» - це винятковий сервіс:

  • англомовні та презентабельні водії
  • бутильована вода в автомобілях для пасажирів
  • іменні таблички для зустрічі гостей в аеропорту
  • парасолі для пасажирів у дощову погоду
  • допомога пасажирам із багажем
  • вибір музики в машині за бажанням пасажира
  • персональний менеджер на зв'язку цілодобово
  • гнучкі тарифи і можливості оплати, а також спеціальні пропозиції для корпоративних клієнтів

Детальніше про переваги дивіться за посиланням: чому ми.

Завдяки великому досвіду нашої команди у сфері комплексної організації заходів різного масштабу і формату ми знаємо про трансфери все, і зможемо бути Вам корисні як у корпоративних поїздках, так і персональних замовленнях.

 JamLab

«Лабораторія Варення» - український виробник незвичайного натурального варення і ексклюзивної консервації (солодкі та несолодкі варення і соуси), в якій головне - це смак.

Піклуючись про збереження максимальної користі овочів та фруктів у нашій продукції, «Лабораторія Варення» не додає штучних консервантів і стабілізаторів у продукцію і кладе ще менше цукру в варення. А в якості консерванту в соусах використовує натуральний винний або яблучний оцет. Для прихильників здорового способу життя «Лабораторія» варить варення зі стевією.

Декоратори «Лабораторії Варення» роблять неймовірні речі і на кожне свято зможуть здивувати вас і ваших близьких незвичайним подарунковим набором (в дерев'яних, фанерних або крафтових коробках), у складі якого обов'язково буде варення, а також може бути чай, пряники та інші незвичайні смаколики.

Одна з концепцій «Лабораторії» - створювати подарунки на замовлення за принципом «кіндер-сюрпризу» для дорослих. А це означає, що ваш подарунок буде не просто смачним, а ще й непередбачуваним!

Подивитися асортимент продукції і почитати про «Лабораторію Варення»Таблеточки

«Таблеточки» - міжнародний благодійний фонд, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні.

Фонд заснований волонтерами в 2011 році. За 5 років роботи «Таблеточки» допомогли виїхати на лікування за кордон 35 дітям, забезпечили ліками 1650 маленьких пацієнтів, домоглися безпечного переливання крові в Охматдиті. «Таблеточки» надають дітям паліативну і психологічну допомогу, допомагають батькам, розвивають волонтерський і донорський рух в Україні.

Агенція перекладів «Таск Форс» працює з командою «Таблеточки». Ми надаємо для підопічних дітей фонду, які потребують лікування за кордоном, послуги перекладів з і на іноземні мови абсолютно безкоштовно.

Детальніше про Фонд – http://tabletochki.org/ru/o-nasКрона

Благодійний фонд "Крона" - всеукраїнська благодійна організація, створена в 2006 році за участі групи компаній «НІКО». Це  невелика команда професіоналів і величезне коло друзів Фонду, благодійників, волонтерів. «Крона» - член опікунської ради «Охматдит» і член Всеукраїнського форуму благодійників.

Детальніше про Фонд - http://www.krona.niko.ua/ua/about/Smartcat

Smartcat - зручна екосистема, яка об'єднує компанії та перекладачів для спільної роботи.У хмарної системи Smartcat не тільки всі необхідні ресурси автоматизації перекладу, а й відкрита база з прямим доступом до професійних лінгвістів з усього світу. В одному веб-інтерфейсі доступний машинний переклад, TM, глосарії, словники та багато інших корисних для перекладача інструментів.- База перекладачів з усього світу 170,000+ фрілансерів- Автоматизація платежів- Спільна робота над перекладами в реальному часі- Необмежена кількість користувачів в аккаунті, без оплати за ліцензії.

Контакти: success@smartcat.ai