Команда агентства перекладів «Таск Форс» і ГРУПА КОМПАНІЙ ФОРС, частиною якої є агентство - дуже відповідально ставиться до своїх обов’язків як соціально відповідального бізнесу.

Саме тому ми є партнерами благодійного фонду «Таблеточки» і благодійного фонду «Крона». Ці фонди є одними з небагатьох, які організовують лікування дітей (у тому числі онкохворих дітей) за кордоном. Письмові переклади найскладніших аналізів на різні мови світу, скайп-переклади переговорів із клініками – наша благодійна допомога. Ми робимо це безкоштовно, pro bono, для тих, хто найбільше потребує допомоги. Для діток, яким уже не можуть допомогти в нашій країні. 

Вся наша команда, і адміністраторів, і перекладачів, пишається тим, що, надаючи якісні переклади швидко і безкоштовно, ми стаємо причетні до порятунку життів. А значить, що разом ми робимо цей світ краще. 

У вашому проекті потрібна pro bono допомога з перекладом? Наша команда готова обговорити це. Пишіть Наталії Горбачевській на пошту n.gorbachevskaya@force.ua 

                                      kronatabl